Haldusteave
Ametinimetus | Teenindavad tootmismudelid |
Kestus | 60 minutit |
Moodul | B |
Õppetunni liik | Loeng |
Keskendumine | Praktiline – organisatsiooniline tehisintellekt |
Teema | Tootmismudeli teenindamine |
Võtmesõnad
isoleerimine,
Õpieesmärgid
- Ülevaade konteinervedudest
- Sissejuhatus TFX-i teenindamisse
- Teenindamine mudelid Kohalikult ja teenindamine Azure Container instances
Eeldatav ettevalmistamine
Õppeüritused, mis tuleb lõpetada enne
Puudub.
Kohustuslik õpilastele
Valikuline õpilastele
Puudub.
Viited ja taust õpilastele
Puudub.
Soovitatav õpetajatele
Puudub.
Õppematerjalid
Juhised õpetajatele
See loeng pakub ülevaadet/alust Tensorflow mudelite teenindamiseks. Loeng annab mõned alused ja tausta (sealhulgas mõned koodi lõigud), mis on vajalikud järgmise juhendaja, mis rakendab praktikas MLOps protsessi teenindamine mudeli tootmise eesmärgil. Täpsemalt hõlmab loeng järgmist:
- Eeskujuliku mudeli väljatöötamine Stanfordi koerte andmestiku abil
- Salvestatud mudeli ja vormingu salvestamine
- TensorFlow TFX Teenindusülevaade
- APIs TFX Serving kasutab (gRPC ja Restful)
- Konteineriseerimine
- Docker konteinerite ülevaade
- TensorFlow teenindav docker pilt
- Mudeli teenindamine kohalikule IP-aadressile
- Dockeri kujutise tegemine ning Dockeri konteineri loomine ja käitamine, mis seob läbisõidul Tensorflow mudeli
- Mudeli teenindamine Azure’i konteinerite eksemplaride (ACI) abil
- Dockeri pildi tegemine, Dockeri konteineri loomine ja käitamine ning Tensorflow mudeli sidumine.
- Docker Containeri kasutamine uue Dockeri pildina salvestatud mudeliga.
- Uue pildi käivitamine Dockeri konteinerina ACI-s – Dockeri CLI abil.
Kontuur
Kestus (Min) | Kirjeldus |
---|---|
10 | Sissejuhatus näitemudelisse, mida kasutatakse loengus ja juhendajas |
15 | Mudeli salvestamine ning TFX-i teenindavate tööriistakomplektide ja rakendusliideste ülevaade |
10 | Ülevaade konteinervedudest |
10 | Mudeli teenindamine kohalikul tasandil |
15 | Mudeli teenindamine ACI-l |
Tunnustused
Inimkeskse tehisintellekti magistriprogrammi kaasfinantseeris Euroopa Liidu Ühendamise Rahastu toetusega CEF-TC-2020–1 „Digioskused 2020“-EU-IA-0068.