[käesolev lehekülg wikis][indeks][EN][BG][CS][DA][DE][EL][ES][ET][FI][FR][GA][HR][HU][IT][MT][NL][PL][PT][RO][SK][SL][SV]

Praktiline: Süvaõppe põhialused

Haldusteave

Ametinimetus Süvaõppe põhialused
Kestus 150
Moodul B
Õppetunni liik Praktiline
Keskendumine Tehniline – sügav õpe
Teema EI

Võtmesõnad

sügav õppimine, mudel hoone,bias,

Õpieesmärgid

Eeldatav ettevalmistamine

Kohustuslik õpilastele

Puudub.

Valikuline õpilastele

Puudub.

Viited ja taust õpilastele

Puudub.

Soovitatav õpetajatele

Puudub.

Õppematerjalid

Juhised õpetajatele

See on 2,5-tunnine praktiline, kus õpilased töötavad kolmes meeskonnas. Selle praktilise eesmärgi üldine eesmärk on teha kindlaks sihtrühmade kallutatus (vastavalt EÜ ALTAI määratlusele [1]). See kehtib nii andmete kui ka algoritmide kohta. Õpilased peavad tuvastama ja arutama mis tahes eelarvamusi, mis võivad mõjutada mudeli kasutajaid. Usaldusväärsete mudelite loomine hõlmab sügavamaid sukeldumisi ja arutelu mitte ainult selle üle, kui hea on teie mudel, vaid ka selle nõrkused, ning olla mudeli mõõdikute esitamisel aus ja ettevaatav.

Selleks palub see praktiline õpilastel uurida andmeid ja mudeli kallutatust sihtrühma seisukohast, arutada võimalikke ja mõõdikupõhiseid küsimusi, mis võivad tekkida sellest tööst.

Järgmises osas kirjeldatakse ülevaadet ülesannetest ja ajajaotusest, mida õpilased peaksid püüdma järgida. Alltoodud ülesanded on seotud jaotistega, mida peate selles märkmikus käivitama, mõned koodid on tellingud, mõned on esitatud tervikuna ja mõnikord ei ole koodi üldse esitatud. Iga ülesande kohta on loetletud kirjeldus. On mõned jaotised, mis ei ole seotud, kuid mida tuleb käivitada, näiteks impordi jaotis.

Andmekogum:

Eetilise tehisintellekti õpetamise andmekogumid (loenduse andmekogum)

Kontuur

Ajakava
Kestus (Min) Kirjeldus
10 Annab ülevaate praktilisest
10 Andmete seadistamine, import ja lugemine
30 Andmete eeltöötlemine ja ettevalmistamine
40 Mudeli väljatöötamine
60 Sihtrühma kallutatus

Tunnustused

Inimkeskse tehisintellekti magistriprogrammi kaasfinantseeris Euroopa Liidu Ühendamise Rahastu toetusega CEF-TC-2020–1 „Digioskused 2020“-EU-IA-0068.